špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Super telo do svadobných šiat

Super telo do svadby? Žiaden problém. Cviky na každý deň plus správna strava – to telu super tvary dáva. Svadbe zdar!

Ruky pripravené na zásnuby

Už vás požiadal? Ešte nie? Iste to čo nevidieť príde. Buďte pripravená a majte svoje ruky v dokonalej kondícii.

Zamilovaná… a…

Všetky príznaky tomu nasvedčujú: ste zamilovaná. Pozor! V priebehu prvého roku spoločného randenia priberiete až 3 kilogramy. Ako si udržať vzťah a aj svoju hmotnosť?

Život na opätkoch

Opätky sú sexi. Predĺžia a zoštíhlia vaše nôžky. Už v nich len vydržať celý deň!

Celulitída – čisto ženská téma

Toto bude čisto ženská téma, muži, vy si na veľa neprídete. Celulitídou totiž trpí vyše 85 % žien a len 0,2 % mužov. Dámy, už treba začať bojovať, máme práve 2 mesiace do leta!

Pokožka fajčiarov

Čo si pomyslíte, keď si potiahnete z vašej milovanej cigarety? A viete, čo si pomyslí vaša bledosivá, ovisnutá a suchá pokožka? Prestať fajčiť je ťažšie, ale osvojiť si našich 5 rád o pokožke, je ľahké!

Vlasy

Vaše vlasy: mdlé, suché, polámané, poškodené, bez života. Navyše vám neustále padajú. Taká má byť jar 2018? To nemôžete dopustiť!

Krásna Veľká noc

Krásna, mladá, zdravá, svižná, ohybná, pružná a plodná. Taká by ste mali byť jedným šibnutím veľkonočného korbáča. Nemáte rady šibačku? Tak preberte niektoré veľkonočné zvyky do každodenného života!

Keď ide o krk

Viete, čo prezradí váš vek? Krk! Tak mu odrátajte desať rokov. Správna starostlivosť a boj proti vráskam začína práve tu a teraz.

Stránka 1 z 812345...Posledná »

Tešíme sa na vás!