špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Prázdniny!

Viem, viem, vás sa prázdniny už dávno netýkajú. Kalendár síce zavelil dva mesiace bezstarostného voľna, no… pracovné povinnosti sa nestratia len tak, samé od seba. Každý rok túžite vrátiť sa späť, do detských čias a prežiť pravú prázdninovú atmosféru?

Naozaj nič vám v tom nebráni. Chvíľku si určite nájdite. Je na vás, či to bude jeden večer v týždni, alebo dve poobedia počas každého letného víkendu. A možno zistíte, že sa to dá aj celý týždeň! Vybrali sme pre vás aktivity, ktoré nestoja veľa peňazí, ale zato navodia originálny, letný relax. Aj keď práca stále čaká za dverami, alebo ak už vašej jedinej dovolenke pri mori odzvonilo a vám sa cnie!

Filmový festival na záhrade

Kino pod holým nebom je taká romantika! K čarovnej atmosfére stačí kvalitné lano, ktoré natiahnete medzi dva pevné stormy a plachta, ktorú cez lano prehodíte. K počítaču pripojíte projektor a premietanie môže začať. Nezabudnite ani na bonus: olejové fakle, pukance a priateľov!

Odvezte sa vlakom hocikam

Spoznávať krajinu sa dá aj úplne náhodne, inštinktívne, bez plánov i mapy. Vyberte sa na vlakovú stanicu, kúpte lístok a nasadnite na prvý vlak, ktorý uvidíte. Vystúpte na piatej stanici a objavujte. Urobte niečo spontánne, ako Forrest Gump: “A potom som dostal nápad, že si zabehám…” A už viete, ako to dopadlo…

Keď nie je cez den čas

Naozaj nič nestíhate? Ešteže je tu večer! Mnohé mestá organizujú cez leto večerné jazdy na korčuliach, alebo bicykloch. Čo môžete čakať? Skvelú okružnú jazdu po cestách. V Bratislave napríklad cez tunel pod Hodžovým námestím. A, samozrejme, že pôjde aj o preteky! Kto bude prvý?

Pátrajte po meste

Napíšte si s kamarátmi zoznam vecí, ktoré máte nájsť vo vašom meste. Ani ste nevedeli, čo všetko mesto skrýva, však? Môže ísť o konkrétne veci, alebo ľudí, ale môžete využiť aj svôj dôvtip a predmet ukryte do hádanky. Predstavivosti sa medze nekladú!

Nákupní maniaci

Ak sa nezapriete ani počas leta a radi víkendy trávite nakupovaním, nech sa páči. Vkročte do obchodného domu v momente, keď ho otvoria a vydržte v ňom celý deň. Dá sa to až do záverečnej? Kto to prvý vzdá, nie je pravý nákupný maniak! Alebo, žeby vám došli peniaze?

Príjemné a užitočné!

Pre niekoho sú hotové prázdniny aj to, keď si ľahne do kresla a nič nerobí. Prečo by ste to nemohli spojiť aj s niečím prospešným? MUDr. Andrea Tvrdoňová zo špecializovanej ambulancie laserovej a korektívnej dermatológie Skinpoint, má pár osvedčených tipov: “Je čas letných dovoleniek, spolu s oddychom v kresle môžete u nás podstúpiť často žiadanú epiláciu nôh a podpazušia. Tento zákrok si vopred naplánujte, my ho odporúčame mesiac pred pobytom pri mori. Letným hitom je aj mezoterapia tváre. Ide o metódu, kedy sa pomocou malých ihličiek aplikuje pod pokožku vitamínový komplex účinných látok. Tvár bude hydratovaná a jemná. A prezradím aj to, že budete vyzerať o pár rokov mladšie. Nuž a mojím osobným letným tipom je lipomassage. Zbaví vás celulitídy a vyformuje telo. Samozrejme, opäť po ležiačky, v kresle. Každá žena chce predsa v plavkách vyzerať dokonale!”

Špecialita

Určite máte veľa skvelých momentiek a selfie z každej jednej prázdninovej príležitosti. Bola by škoda, aby zapadli prachom. Vyrobte si vybuchujúcu škatuľu! Je to obyčajná krabica, ktorá sa po zložení veka pred vami rozprestrie a vy máte hneď všetky svoje letné spomienky pred očami.