špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Rádiofrekvencia

Duet RF na odstránenie vrások, jaziev, pórov, pigmentácie

Rádiofrekvencia prístrojom Duet RF je moderná metóda, ktorá slúži na niekoľko problémov: odstraňuje jazvy, vrásky, zväčšené póry, pigmentácie, ale dá sa ním aj potlačiť akné, či vyhladiť kontúry tváre. Použitím tepelnej energie prístroja vykonáme hĺbkové znovuvymodelovanie tváre. Proces vedie k napnutiu kolagénových a elastínových vlákien a novotvorbe kolagénu. Ošetrenie sa dá prispôsobiť požiadavkám klienta a zákrok sa vykonáva precíznejšie a bezpečnejšie v porovnaní s inými prístrojmi. Tento prístroj poskytuje i komfortnejšie, menej bolestivé vykonanie zákroku s menším výskytom vedľajších účinkov. Doba ošetrenia je krátka a účinok dlhodobý. Odporúčame tri ošetrenia v mesačných intervaloch.

Systém Rádiofrekvencia Duet RF je založený na pokročilej rádiofrekvenčnej technológii. Využíva kombináciu frakčnej a termálnej rádiofrekvencie, ale možné ich použiť aj samostatne. Duet RF systém sa skladá z frakčnej a tepelnej časti. Vďaka vymeniteľným nadstavcom sa dá ošetrenie prispôsobiť  presne podľa požiadaviek klienta a vykonať precíznejšie a bezpečnejšie.

Tepelná rádiofrekvencia (termáž) podporuje dermálne vrstvy k produkcii kolagénu, ktorý pomáha vypnúť pokožku, redukovať vrásky a póry. Ošetrením termáž sa zahrievajú časti pokožky a podkožia. Teplo vyvolá regeneráciu kolagénu, čím dochádza k vypnutiu  pokožky, ktorá ihneď získa mladistvý vzhľad.

Frakčná rádiofrekvencia pomocou tepelnej energie bezpečne zohrieva vrchné vrstvy pokožky a vytvára hĺbkový resurfacing tváre. Je vhodná na odstránenie vrások, jaziev, rozšírených pórov, zmeny pigmentácie pleti a zjasnenie tónu pleti. Pôsobí ako lifting pleti, spevňuje kontúry tváre, pomáha v boji s akné aj pri odstraňovaní vrások.

Prečo a kedy použiť Duet RF?

Frakčná a tepelná rádiofrekvencia je účinná pre ošetrenie celej tváre vrátane okolia očí, strednej časti čela, oblasti ochabnutej častí líc a sánky. Pleť je okamžite vypnutá, elastickejšia a na pohľad krajšia. Ošetrenie je šetrné k pokožke a bez potrebnej rekonvalescencie. Po ošetrení je pleť v oblasti červená – najmä pri použití frakčnej rádiofrekvencie, no do hodiny je zvyčajne červeň preč a môžete ísť do práce.
Termálnu rádiofrekvenciu je možné vykonávať celoročne, čo je ďalšia veľká výhoda oproti iným procedúram. Ošetrenie trvá krátko (30 až 60 minút) a účinok je dlhodobý. Odporúča sa absolvovať 3 ošetrenia rádiofrekvencie v mesačných intervaloch.

Indikácie

 • Redukcia vrások,
 • Vypnutie ochabnutej pokožky krku, rúk, stehien,
 • Spevnenie kontúr tváre, textúry a pružnosti pokožky,
 • Liečba akné
 • Odstraňovanie jaziev po akné,
 • Zjemnenie zjazveného tkaniva a strií,
 • Odstraňovanie pigmentových škvŕn.

Kontraindikácie

 • Tehotenstvo,
 • Kardiovaskulárne choroby,
 • Ochorenia obličiek a pečene,
 • Diabetes mellitus,
 • Onkologické ochorenie.

Cenník DUET rádiofrekvencia

Zákrok

cena (€) jednotka
celá tvár 120 1 ošetrenie
okolie očí 70 1 ošetrenie
okolie pier 70 1 ošetrenie
čelo 90 1 ošetrenie
časť tváre 90 1 ošetrenie
krk 90 1 ošetrenie
dekolt 120 1 ošetrenie
chrbty rúk 100 1 ošetrenie
paže 120 1 ošetrenie

Cenník DUET termáž

Zákrok

cena (€) jednotka
celá tvár 140 1 ošetrenie
okolie očí 80 1 ošetrenie
okolie pier 80 1 ošetrenie
čelo 100 1 ošetrenie
časť tváre 100 1 ošetrenie
krk 100 1 ošetrenie
dekolt 140 1 ošetrenie
chrbty rúk 115 1 ošetrenie
paže 140 1 ošetrenie