špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

RESURF FX

Resurf FX najmodernejšia technológia v omladzovaní pleti, liečbe pigmentácií, či odstraňovaní jaziev a strií. Všetko v jednom! Jediným ošetrením môžeme odstrániť pigmentové škvrny či jemné vrásky, zmierniť akné a redukovať jazvy po akné. Pritom sa nejedná o žiadny invazívny ani bolestivý zákrok!

Resurf FX je  exkluzívne ošetrenie na dosiahnutie žiarivej pleti a mladistvého vzhľadu. Je to pokročilá intuitívna metóda, ktorá ponúka individuálne nastavenie prispôsobené špecifickým požiadavkám Vašej pleti: na potlačenie prvých príznakov starnutia, zlepšenia textúry pleti ako aj jej celkového stavu. Jedná sa o frakčný resurfacing pokožky, ktorá Vám umožní znova nadobudnúť mladistvejšiu, zdravšiu a žiarivejšiu pleť. Resurf FX má dvojnásobne silnejší účinok v porovnaní s bežným frakčným CO2 laserom.

Ošetrenie Resurf FX pôsobí na Vašu pleť, pričom počas celého ošetrenia stimuluje a obnovuje tvorbu  hĺbkového kolagénu. Práve stimulácia kolagénu je kľúčová pre dosiahnutie žiadaných výsledkov omladenia. Očakávané výsledky sa zvyčajne dostavia po 3 ošetreniach, avšak už po prvom ošetrení si všimnete viditeľné zmeny. Vaša pleť bude žiarivejšia, vyhladenejšia, zjednotenejšia, póry stiahnuté. Vynikajúce výsledky je možné dosiahnuť aj v odstraňovaní jaziev.

Odporúčame absolvovať 3 – 5 ošetrení v 4- až 5-týždňových intervaloch. Efekt je viditeľný minimálne ďalších 6 mesiacov.
Počas ošetrenia môžete pociťovať mierne podráždenie, pálenie či svrbenie spôsobené teplom. To je možné eliminovať použitím anestetického krému či chladenia.

Proces hojenia pokožky po ošetrení Resurf FX je minimalizovaný na 4 dni, čo Vám umožní rýchly návrat do bežného pracovného života. Nemusíte sa obávať, po zákroku sa koža nešúpe, rovnako sú minimalizované iné vedľajšie účinky.

CENNÍK OŠETRENIA RESURF FX

Výkon počet bežná cena
Omladenie celá tvár 1 ošetrenie 350,-
Omladenie po častiach (líca, čelo, sánka) 1 ošetrenie 200,-
Omladenie ruky 1 ošetrenie 150,-
Korekcia jazvy (do 10 cm) 1 ošetrenie 80,-
Korekcia jazvy (nad 10 cm) 1 ošetrenie 150,-
Vyhladenie strií každých 10 cm2 1 ošetrenie 80,-

BLOG

jedinečné články nielen o pleti

Prirodzene omladnúť. Je to vôbec možné?

Prirodzene omladnúť. Je to vôbec možné?

Christian Dior raz povedal: „Ženy sú najpríťažlivejšie medzi tridsiatym až tridsiatym piatym rokom. A keďže žiadna žena tento vek neprekročí, je príťažlivá celý život“. Dámy, tak ako neprekročiť svoju 35-ťku? Odpoveďou je prirodzené omladenie. Je to vôbec možné?

preèítajte si viac
Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky

Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky

špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky Určite už poznáte tú rutinu – každé ráno zobrať do ruky zelený korektor a dokonale prekryť začervenané cievky. Už vás to prestáva BAVIŤ? Existuje niekoľko...

preèítajte si viac
Potrebujem kolagén?

Potrebujem kolagén?

Voľakedy bola vaša pokožka pevná, hladká a jemná. Nemali ste vrásky, ani pigmentové škvrny. Už to vôbec to nie je tak, ako bývalo! Viete, čo vám chýba?

preèítajte si viac