špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie SKINPOINT, s.r.o.

Krásna pokožka nie je len výsadou celebrít. Zdravú a sviežu pokožku môže mať každý, kto sa o ňu dokáže kvalitne postarať. Niekto to vďaka genetike a zdravému životnému štýlu zvládne s jemnou odbornou pomocou ľahšie, u iných je to častokrát beh na dlhé trate… V súčasnosti téma starostlivosti o pokožku podlieha rôznym mýtom a polopravdám. Preto ak chce človek dosiahnuť efektívny výsledok bez toho, aby zažil série neúspešných terapií, mal by sa zveriť do starostlivosti skúsených odborníkov.

[rev_slider o-nas]

Špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie SKINPOINT svojim pacientom poskytuje kvalitnú zdravotnú starostlivosť. V zmysle svojho kréda Zdravie a krása na dosah je v ambulancii SKINPOINT špičková odborná starostlivosť za pomoci najnovších technológií dostupná pre každého.

V ambulancii SKINPOINT sa poskytuje kvalitná zdravotná starostlivosť v špecializačnom odbore dermatológia v súlade s najnovšími poznatkami modernej medicíny s cieľom zvýšenia kvality života pacienta. Zdravotná starostlivosť poskytovaná tímom našich lekárov a sestier zahŕňa prevenciu, diagnostiku a liečbu zdravotného problému ako aj následnú starostlivosť.

V ambulancii SKINPOINT sa tím skúsených odborníkov venuje aj korektívnej dermatológii, pričom sa vychádza z prirodzených predispozícií človeka. V prvom rade sa venujeme zdravotnému problému a až potom nastupuje možnosť jemnej estetickej korekcie.

Základným princípom pri tvorbe liečebného plánu a voľby terapeutických postupov je komplexné vyšetrenie zdravotných problémov pacienta našimi erudovanými odborníkmi v medicínskom odbore – dermatológia. Po dohode s pacientom sa následne vyberie najvhodnejší liečebný plán. Jeho súčasťou môže byť aj využitie najmodernejších laserových prístrojov pre dosiahnutie čo najlepšieho terapeutického efektu.

Vaša dôvera vložená do rúk odborníkov našej ambulancie je pre nás záväzkom naplnenia spoločného cieľa zdravej krásy.


Personálne zabezpečenie ambulancie SKINPOINT

Odborným expertom ambulancie SKINPOINT je uznávaná medzinárodná školiteľka MUDr. Mária Petrášová, ktorá sa vďaka svojim úspechom stala vyhľadávanou odborníčkou v oblasti dermatológie a estetickej medicíny. MUDr. Mária Petrášová vedie tím lekárov v ambulancii SKINPOINT, kde svoje skúsenosti odovzdáva ďalej.

Odborným zástupcom ambulancie SKINPOINT je skúsená dermatovenerologička MUDr. Andrea Tvrdoňová.

Personálne zabezpečenie ambulancie SKINPOINT tvorí náš tím lekárov a sestier.

Prístrojové vybavenie ambulancie SKINPOINT

Ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie SKINPOINT je vybavená modernými, kvalitnými prístrojmi, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky aktuálnej laserovej dermatológie a sú špičkami vo svojej triede.

DUET RF

Prístroj DUET RF  je založený na pokročilej rádiofrekvenčnej technológii. Skladá sa z frakčnej a termálnej časti. Použitím tepelnej energie vytvára hĺbkový resurfacing pokožky a vyvolá regeneráciu kolagénu, čím dochádza k vypnutiu pokožky, ktorá ihneď získa mladistvý vzhľad.

Diódový epilačný laser LASER DEPIL ONE

Vysokorýchlostný diódový epilačný laser LASER DEPIL ONE umožňuje kvalitnú, kontinuálnu, efektívnu a hlavne bezpečnú epiláciu nadmerného ochlpenia.

Laserový prístroj LUMENIS M22

Laserový prístroj LUMENIS M22 so sondami IPL a Nd:Yag ponúka nielen riešenie na odstránenie rozšírených cievok na tvári, trupe ako aj nohách, ale pokrýva kompletnú škálu indikácií v oblasti cievnych porúch prejavujúcich sa na koži.

Lumenis LightSheer laser

Lumenis vyvinul LightSheer ako najpokročilejšiu techniku v oblasti odstraňovania nežiadúcich chĺpkov na tele, či na tvári. Laser detailne zameria folikuly chĺpkov a pomocou podtlaku ich vsaje do hlavice. Laser tak prenikne až k cibuľkám chĺpkov. Opakovaným pôsobením tepla na cibuľky a ich následné poškodenie spôsobia postupnú stratu pigmentu, stenčovanie až neschopnosť rastu chĺpkov – všetko bez poškodenia okolitej pokožky. Chladiaca hlavica ChillTipTM zabezpečí bezbolestný zážitok aj pri intímnych či citlivejších oblastiach.

LED/PDT svetlo

LED/PDT svetlo ponúka následnú „pozákrokovú“ starostlivosť formou fototerapie.

Digitálny dermatoskop HORUS DIGITAL DERMATOSCOPE

Digitálny dermatoskop umožní rýchlo a hlavne spoľahlivo diagnostikovať akékoľvek kožné znamienko a iné kožné výrastky.