špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

VLASOVÁ MEZOTERAPIA – LIEČBA PLEŠATOSTI

Vlasová mezoterapia je metóda, ktorá sa používa na liečbu plešatosti (alopécie) a na spomalenie ďalšieho vypadávania vlasov. Pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií mezoterapeutického roztoku sa zabraňuje vzniku enzýmov, ktoré spôsobujú stratu vlasov, stimuluje sa proliferácia vlasových buniek, čím je umožnený vznik nových vlasov. Zároveň sa stimuluje cirkulácia krvi, ktorá poskytuje optimálnu výživu a okysličenie. Roztok sa v pokožke pomaly uvoľňuje. Regeneruje sa tak pokožka hlavy nielen na povrchu, ale aj z hĺbky.

Číry roztok aplikovaný mikroinjekciami do pokožky je jedinečnou formou neživočíšneho, peptidového komplexu a revitalizačných zložiek. Ide o zmes 13 vitamínov, 24 aminokyselín a nukleových kyselín, 5 minerálov, 4 koenzýmov a peptidov.

Odporúčaný počet aplikácií roztoku je 5 až 10 ošetrení v závislosti od intenzity vypadávania vlasov. Interval medzi jednotlivými ošetreniami je 1 – 2 týždne. Následne je vhodné kúru zopakovať o pol roka. Po aplikácii mikroinjekcií sa môže v oblasti vpichov objaviť sčervenanie, opuch, edém, modriny, svrbenie alebo mierna bolesť. Tieto príznaky zvyčajne miznú do 48 hodín. Naša technika však minimalizuje možnosť ich vzniku.

Vlasová mezoterapia, liečba plešatosti – cenník

Výkon
Jednotka Cena
Vlasová mezoterapia Hair Filler 1 ošetrenie 150 €
RRS XL hair vlasová mezoterapia 1 ošetrenie 70 €
RRS XL hair vlasová mezoterapia 5 ošetrené 330 €
Vlasová plazmaterapia 1 ošetrenie 180 €