špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

UNISON liečba celulitídy

Keďže čítate tieto riadky, celulitídu určite máte. Pomarančová mäkká ovísajúca koža, jamky, hrbolčeky, to všetko je ona. Vytvára sa vám už pri prvých hormonálnych zmenách – v puberte. Kazí vám postavu. Kvalitu a vzhľad pokožky. Aj vašu náladu. V zime ju ľahko zakryjete kabátom, ale čo v lete? Začíname bojovať a to zo všetkých strán!

Hlavné príčiny celulitídy

 1. Narastajúci objem v priestore medzi pevnými kolagénovými vláknami spôsobí vyklenutie kože – jamky
 2. Zväčšené tukové bunky zvyšujú tlak na vlákna v podkoží
 3. Slabá elasticita kože znižuje odolnosť proti tlaku tukových buniek zvnútra
 4. Nedostatočné prekrvenie problémových partií
 5. Kumulácia metabolických splodín v medzibunkovom priestore

A práve prístroj UNISON, vďaka unikátnej kombinácii dvoch účinných technológií, umožňuje odstrániť všetkých 5 hlavných príčin celulitídy naraz, v jednom kroku. UNISON je prevratná a overená metóda, ktorá prešla odbornými štúdiami s vynikajúcimi viditeľnými výsledkami. Bojuje zo všetkých strán!

Ako funguje UNISON?

Princíp originálneho účinku prístroja spočíva v synchronizácii dvoch technológií: silnej rádiofrekvencie a silnej tlakovej energie. Obe technológie pôsobia súčasne spolu a cielene. Už vo veľmi krátkom čase nastanú štrukturálne zmeny vo vašom podkožnom tkanive. Počas prvého ošetrenia celulitídy kombinovaná energia prístroja preniká hlboko do podkožia, kde účinkuje na 5 úrovniach:

 1. Zmenšuje všetky tukové bunky v podkoží
 2. Remodeluje poškodené kolagénové vlákna
 3. Zlepšuje elasticitu pokožky
 4. Priaznivo pôsobí na nedostatočné prekrvenie problémových partií
 5. Obmedzuje hromadenie odpadových látok v problémových partiách

Výsledkom komplexného pôsobenia UNISON je redukcia nepekných jamiek na koži, celkové zlepšenie vzhľadu pokožky a úbytok objemu problémových partií. Pokožka je vyhladená, zjemní sa jej nerovnomerný povrch, zlepší sa jej pevnosť a pružnosť. Efekt je dlhodobý a vďaka synergií dvoch technológií, aj maximálny.

Pre koho je terapia prístrojom UNISON určená?

Terapia nie je obmedzená ani vaším Body Mass Indexom a ani typom vašej pokožky. Práve vďaka jedinečnej kombinácií dvoch druhov technológií v jednom prístroji, umožňuje UNISON ošetriť všetky druhy a aj všetky stupne celulitídy. Preto každý z vás, koho celulitída a nezdravý vzhľad kože trápi, môže ošetrenie podstúpiť. Najmä, ak hľadáte neinvazívny spôsob odstránenia celulitídy a zároveň chcete predísť ťažším a bolestivým formám „pomarančovej kože“.

Pre koho terapia UNISON nie je určená?

Terapiu nie je možné aplikovať tehotným ženám a v období šestonedelia. Tiež je kontraindikovaná u osôb s poruchou krvnej zrážanlivosti a ľudí s kardiostimulátorom či kovovými implantátmi.

Ako prebieha ošetrenie Unison v ambulancii Skinpoint?

Počas prvej návštevy vám nastavíme váš individuálny terapeutický plán. Jedno ošetrenie celulitídy prístrojom UNISON trvá približne 20 až 60 minút, v závislosti od vybranej oblasti ošetrenia. Inteligentný systém ovládania prístroja UNISON nedovolí terapeutovi vykonávať neplnohodnotné ošetrenie danej oblasti. Prístroj ho okamžite upozorní na odchýlky v kvalite prevedenia ošetrenia. Metóda je neinvazívna a nebolestivá. Budete pociťovať príjemnú teplú masáž s jemnými mechanickými vibráciami. Pocit odľahčených nôh bude pre vás príjemným sprievodným prejavom. Ošetrenie celulitídy prístrojom UNISON si nevyžaduje rekonvalescenciu. Odporúčame zvýšiť príjem tekutín, aby bol efekt dokonalý.

Najčastejšie ošetrované oblasti

 • Predné stehná
 • Vnútorné stehná
 • Zadok
 • Zadné stehná
 • Boky
 • Paže
 • Brucho

Ako často ošetrenie Unison opakovať?

Odporúčame vám absolvovať 4 ošetrenia jednej určenej oblasti v odstupe jedného týždňa. Stačí teda len jeden jediný mesiac a prejavy celulitídy budú eliminované. Už po prvom týždni budete vnímať zlepšenie stavu vašej pokožky. Ošetrenie môžete skombinovať s LPG metódou. Dosiahnuté výsledky ošetrení majú dlhodobý charakter, no závisí aj od vášho životného štýlu. Pamätajte, bojujeme zo všetkých strán!

Cenník Unison

Lokalita Počet ošetrení Bežná cena (€)
Brucho 1 100
Predné stehná 1 90
Vnútorné stehná 1 90
Zadok 1 90
Zadné stehná 1 90
Predel zadok/zadné stehná 1 90
Boky 1 55
Ramená 1 40