špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

MEZONITE – MAGICKÝ LIFTING

Možno práve vo vašom prípade je nutné vrásky riešiť invazívnymi metódami. Alebo vás osloví skutočnosť, že magický lifting je najnovšou technológiou miniinvazívneho liftingu tváre. Ide o vkladanie špeciálnych biokompatibilných nití v smere vrások za účelom ich zaplnenia v tvare sieťky, okolo ktorej sa bude vytvárať kolagén. Nite sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý telo v priebehu 6 mesiacov samo odbúra a nite sa úplne vstrebú. V tejto metóde ide však o to, že nite zanechajú za sebou kolagénovú kostru, ktorá vypína pleť a vytvára liftingový efekt. Nebojte sa bolesti. Na pokožku nanesieme anestetický krém, ďalšia záťaž inou anestézou nie je potrebná. Pokožka sa nereže, len sa vpichne do nej niť. Po aplikácii sa netvoria ani opuchy, ani modriny, doba rekonvalescencie je takmer nulová.

Existujú rôzne druhy mezonití. Hladké využívame na spevnenie podkožného tkaniva. Štruktúrované, vďaka svojmu špecifickému povrchu, zabezpečia lepšie ukotvenie v tkanive, a tak je umožnené pokožku doslova natiahnuť. Technológie sa naďalej vylepšujú, stále sa hľadá najlepšia forma pre akýkoľvek druh pokožky. Tretím typom sú kanylové nite, ktoré sa najviac osvedčili. Svojou štruktúrou tvoria 3D efekt a uložením v tkanive tvoria ďalej práve spomínanú kostru, ktorá spevní a fixuje pokožku, vyliftuje poklesnutú kožu na tvári a dochádza k vyrovnaniu kontúr tváre. Efekt vidno okamžite a pretrváva až dva roky. Zákrok nie je potrebné opakovať často. Týmto eliminujete problémy s vráskami na krku, lícach, medzi obočím, vyhladíte stratené kontúry sánky.

Chcete ešte výraznejší efekt? Kombinujte toto ošetrenie s chemickým peelingom, mezoterapiou, alebo laserovými ošetreniami, prípadne botoxom.

Cenník mezonite

Výkon Jednotka Cena
Mezonite 1 ošetrenie 150-300€
ohlávka 1ks 20€