špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

NOVINKY

Májové akcie estetickej dermatológie

Využite naše akcie do konca mája. Tentoraz sú v akcii: inovatívna stimulácia regenerácie pleti a vlasov pomocou kmeňových buniek, hĺbková hydratácia pleti, ktorá vydrží až 9 mesiacov a vlasová mezoterapia Hair Filler. Akcie platia do konca mája 2024.

preèítajte si viac

Februárové akcie estetickej dermatológie

Využite naše akcie do konca februára. Tentoraz sú v akcii: 5%na ošetrenie laserovým prístrojom RESURF FX, 10 % zľava na odstránenie pigmentov a zjednotenie pleti, 10 % zľava na retinolový peeling, 5 % zľava na telové ošetrenie UNISON BTL a pri zakúpení balíčka 10 ošetrení LPG Endermologie získate 50 minút tvárové ošetrenie M6 grátis.

preèítajte si viac

Vianočné akcie estetickej dermatológie 2023

Využite naše akcie do konca decembra. Tentoraz sú v akcii: oživenie, rozjasnenie a vypnutie pleti jedinečnou rádiofrekvenčnou technológiou DUET TERMÁŽ RF, korekcia vrások aplikáciou kyseliny hyalúronovej, retinolový peeling tváre a kyslík pre žiarivú pleť – ošetrenie Oxygeneo.

preèítajte si viac

Letné akcie estetickej dermatológie 2023

Využite naše akcie do konca augusta. Tentoraz sú v akcii: tvárová mezoterapia Luminra Hydryal, korekcia spodnej časti tváre aplikáciou kyseliny hyalúronovej, kyslík pre žiarivú pleť – ošetrenie Oxygeneoa pripravte postavičku do plaviek s LPG kúrou Unison 10+1.

preèítajte si viac

Akcie estetickej dermatológie máj / jún 2022

Využite nové akcie na dermatologické ošetrenie v ambulancii Skinpoint až do konca júna 2022 – tvárová mezoterapia VITAL LIGHT, zľava na aplikáciu botulotoxínu do podpazušia, zľava na UNISON, pri telovom LPG zdarma M6 tvárové ošetrenie. Akciové ceny platia do 30. 6....

preèítajte si viac