špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

LPG lipomassage liečba celulitídy

Lipomassage je komplexná liečba celulitídy pod odborným vedením. Je to neinvazívna metóda zameraná na detoxikáciu a následnú stimuláciu buniek.

Detoxikácia bunkového prostredia

  • Terapeutická hlavica prístroja stimuluje strategické body meridiánu, čo urýchľuje vylučovanie toxínu a obnovuje metabolickú rovnováhu.
  • Stimulácia buniek nasmerovaná na zoštíhlenie a omladenie
  • Hĺbková aktivácia tkaniva podporuje uvoľňovanie tuku priamo v bunkách a zároveň zvyšuje tvorbu kolagénu, elastínu aj kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je štíhla vymodelovaná postava a hladká spevnená pokožka.
  • V ambulancii využívame prístroj z generácie CELLU M6, ktorý ponúka 20 typov individuálnych programov podľa štádia celulitídy.

Urobte si jednoduchý test na zistenie štádia celulitídy:

PINCH TEST

1. stupeň
Prvý stupeň celulitídy máte vtedy, ak na stehne stlačíte k sebe kožu a uvidíte náznaky pomarančovej kože.

2. stupeň
Druhý stupeň celulitídy sa vás týka vtedy, ak sú hrbolčeky na vašej koži podobné kôre pomaranča a sú viditeľné aj bez stlačenia. Tento stupeň sa prejavuje menšími nerovnosťami a odtieňmi na pokožke. Najskôr ho uvidíte na vonkajšej strane stehien, pri napínaní svalov alebo sedení na tvrdej podložke.

3. stupeň
Tretím stupňom celulitídy trpíte vtedy, ak sú nerovnosti na pokožke viditeľné vždy, nezávisle od polohy tela alebo osvetlenia.

4. stupeň
V štvrtom stupni celulitídy ste vtedy, pokiaľ máte na koži hrubé nerovnosti.

Cenník LPG ošetrenia

1 ošetrenie LPG (40 minút) 40 €
5ošetrení LPG (permanentka) 185 €
10 ošetrení LPG (permanentka) 350 €
Overal 25 €