špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

AKCIE NA DERMATOLOGICKÉ OŠETRENIE

Akciové ceny platia do 31. mája 2024

Májové akcie Skinpoint

STIMULÁCIA REGENERÁCIE PLETI KMEŇOVÝMI BUNKAMI

AKCIA 185€ / 1 ošetrenie
povodná cena 210€ / 1 ošetrenie

Stimulácia regenerácie pleti kmeňovými bunkami je inovatívna metóda, ktorá využíva schopnosť kmeňových buniek obnovovať a opravovať poškodenú pokožku. Tieto bunky sú schopné transformovať sa na rôzne bunkové typy, čím podporujú regeneráciu a obnovu pleti. Pri ošetrení sa kmeňové bunky aplikujú buď lokálne alebo prostredníctvom séra, čo môže viesť k zlepšeniu textúry pleti, zvýšeniu elasticity, zmenseniu jemných vrások a vyrovnanie farebnosti pleti. Okrem toho môže stimulácia regenerácie pleti kmeňovými bunkami pomôcť aj s redukciou jaziev, pigmentových škvŕn a iných kožných problémov.

Unison liečba celulitidy

STIMULÁCIA RASTU VLASOV KMEŇOVÝMI BUNKAMI

AKCIA 170€ / 1 ošetrenie
povodná cena 190€ / 1 ošetrenie

Stimulácia rastu vlasov kmeňovými bunkami je inovatívna technika, ktorá využíva schopnosť kmeňových buniek podporovať rast vlasov a obnovu vlasových folikulov. Tieto bunky majú potenciál stimulovať spomalený alebo oslabený rast vlasov a zlepšiť hustotu vlasovej pokrývky. Pri ošetrení sa kmeňové bunky aplikujú do pokožky hlavy, čo môže viesť k posilneniu vlasových folikulov, zvýšeniu objemu vlasov a redukcii vypadávania vlasov. Stimulácia rastu vlasov kmeňovými bunkami môže pomôcť s regeneráciou poškodených vlasových štruktúr a zlepšením celkovej kondície vlasov.

ženská prirodzenosť

HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA PLETI, KTORÁ VYDRŽÍ AŽ 9 MESIACOV!

AKCIA VOLITE 200€ / 1ml
povodná cena 240€ / 1ml

Volite je inovatívny kožný preparát, ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je okamžitý, plný účinok je viditeľný až po prvých 14 dňoch po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyalurónovej.

Čítajte ďalej…

ženská prirodzenosť

VLASOVÁ MEZOTERAPIA HAIR FILLER

AKCIA 125€ / 1 ošetrenie
pôvodná cena 150€ / 1 ošetrenie

AKCIA 350€ / 3 ošetrenia
pôvodná cena 450€ / 3 ošetrenie

Vlasová mezoterapia je metóda, ktorá sa používa na liečbu plešatosti (alopécie) a na spomalenie ďalšieho vypadávania vlasov. Pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií mezoterapeutického roztoku sa zabraňuje vzniku enzýmov, ktoré spôsobujú stratu vlasov, stimuluje sa proliferácia vlasových buniek, čím je umožnený vznik nových vlasov. Zároveň sa stimuluje cirkulácia krvi, ktorá poskytuje optimálnu výživu a okysličenie. Roztok sa v pokožke pomaly uvoľňuje. Regeneruje sa tak pokožka hlavy nielen na povrchu, ale aj z hĺbky.

Čítajte ďalej…