špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

MÉDIÁ A MY

 • Terapia na cievky

  Červené, ako vlások tenučké, vytvárajú viditeľnú spleť najčastejšie na nose a lícach. Ako modravé, až fialové  čiarky pospájané do metličiek “zdobia” kožu na nohách. Aké je najlepšie riešenie na ich odstránenie sa dočítate v našom článku v Slovenke z novembra 2016 – viac v náhľade článku terapia na cievky.

 • Omladenie – unikátne riešenie

  Túžite vyzerať lepšie? Rozmýšľate o tom, ako vyhladiť vrásky a vrátiť svojej tvári plnosť a pevnosť? Aké je najlepšie bezbolestné riešenie – prezradíme vám to v našom článku časopisu Slovenka z decembra 2016. Viac v článku o omladení….

 • Krajšia pleť na počkanie

  Pozeráte sa do zrkadla a máte pocit, že so svojou pleťou potrebujete urobiť zázrak na počkanie? Nechcete však nič invazívne, ale na druhej strane niečo, čo funguje a je to vidieť… Viac informácií nájdete v časopise Slovenka 9/2016 a tiež v náhľade tohto článku.

 • Ako sa zbaviť pigmentových fľakov

  Pigmentové fľaky sa po lete rozširujú a je ich až hrozivo veľa. Existuje možnosť ako sa ich zbaviť navždy? Akú radu Vám dá profesionál – dermatologička MUDr. Regina Paulínyová? Prečítajte si článok, ktorý vyšiel v Slovenke október 2016, Zdravie rodiny. Viac v článku o pigmentových fľakoch….

 • Krajšia pleť na počkanie

  Pozeráte sa do zrkadla a máte pocit, že so svojou pleťou potrebujete urobiť zázrak na počkanie? Nechcete však nič invazívne, ale na druhej strane niečo, čo funguje a je to vidieť… Viac informácií nájdete v časopise Slovenka 9/2016 a tiež v náhľade tohto článku.

 • Pigmentové fľaky…

  Po lete ich býva najviac. Je možné sa ich zbaviť navždy? Mudr. Regina Paulínyová z ambulancie Skinpoint vie ako na ne. Pričítajte si článok, ktorý vyšiel v Slovenka, Zdravie rodiny. Viac tu.

 • Cievky na tvári, či nohách – ako ich odstrániť?

  Sieť jemných červených žiliek sa môže znenazdania objaviť u kohokoľvek, najmä na tvári či nohách. Hovorí sa im aj popraskané, ale v skutočnosti sú rozšírené. Viac informácií nájdete v časopise EVA 10/2015 a tiež v náhľade tohto článku.

 • Duet RF – najúčinnejší prostriedok proti starnutiu…

  Bojujete s príznakmi starnutia, je Vaša pleť mdlá, dehydrovaná alebo bez života? Na všetky tieto problémy (a aj mnohé ďalšie) existuje jednoduché riešenie. Inovatívne, bezbolestné ošetrenie Duet RF, ktoré je považované za jeden z najúčinnejších prostriedkov boja proti starnutiu. Viac tu.

 • Duet RF – zastavte starnutie…

  Cítite, že po zime je vaša pleť mdlá či dehydrovaná? Alebo bojujete s príznakmi starnutia, vráskami či máte problematickú pleť? Máme pre vás inovatívne riešenie menom Duet RF. Toto ošetrenie je možné podstúpiť len v bratislavskej ambulancii SKINPOINT. Na otázky spojené s týmto ošetrením odpovedá dermatovenerologička MUDr. Regina Paulínyová. Viac tu.

 • Zbavte sa vrások – mezoterapia

  Jedným z ďalších článkov o našej ambulancii sa venuje mezoterapii, ktorá je vhodná na minimalizáciu vrások a správne hydratovanie pleti. Základné informácie o tejto metóde vám prezentuje dermatovenerologička MUDr. Regina Paulínyová, ktorá mezoterapiu veľmi odporúča, nakoľko sa jedná o veľmi efektívnu metódu. Viac tu.

 • Laserová epilácia

  Laserová epilácia má len výhody – o nich si prečítate v novom čísle Slovenky, kde je rozhovor s odbornou školiteľkou ambulancie Skinpoint – Mudr. Máriou Petrášovou. Laserová epilácia je najúčinnejší a najrýchlejší spôsob odstraňovania nežiaduceho ochlpenia nielen u žien, ale aj u mužov. Laserom je možné epilovať celé telo s výnimkou chĺpkov, ktoré sú súčasťou určitých materských znamienok. Viac tu.

 • Mýty a polopravdy dermatológie?

  Prečítajte si skvelý rozhovor publikovaný v časopise Slovenka s odbornou školiteľkou ambulancie Skinpoint – Mudr. Máriou Petrášovou, ktorý pravdivo poukazuje na možnosti dermatológie a rúca niektoré mýty a polopravdy. Viac tu.

 • Na svete neexistuje škaredá žena, iba lenivá…

  Vianočný rozhovor s Mudr. Máriou Petrášovou, odborným školiteľom ambulancie SKINPOINT – o sviatkoch, práci i rodine ale aj o tom, čo je dôležité pre krásu… Viac tu.

 • Vyhrajte vianočný poukaz na laserové ošetrenie v hodnote 200 eur!

  Ešte nikdy nebolo jednoduchšie vyhrať laserové ošetrenie v hodnote 200 eur – ZAPOJTE SA – do našej súťaže – viac tu.