špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Radiesse

Nie je to tak dávno, čo ste mali 18… Čože?! Už pekných 30 rokov? Vlastne áno. Keď sa pozriete do zrkadla, na krku a dekolte vidíte jasné vrásky a ryhy. Koža zostarla. Tvár má ovisnuté kontúry a kolagén sa v pokožke dávno nevytvára. Starnete…

Nebolo by zlé objaviť elixír mladosti. Človek by sa napil a bol by opäť svieži, krásny, plný energie a mladý. Ani nie sme ďaleko od pravdy, keď sa pozrieme na to, čo je to Radiesse…

Radiesse – prirodzené výplne

Radiesse je nový vstrebateľný výplňový materiál. Síce sa nedá vypiť, aby účinkoval, ale všetky kritéria omladzujúceho „elixíru“ určite spĺňa dokonale. Predstavuje alternatívu k výplniam s kyselinou hyalurónovou. Radiesse obsahuje mikročastice hydroxyapatitu vápenatého v polysacharidovom géli. Táto kombinácia účinných látok je telu vlastná, a preto je riziko vzniku alergie minimalizované. V estetickej medicíne sa Radiesse používajú viac ako 20 rokov. Skúsenosti sú teda dlhodobé a výborná znášanlivosť i bezpečnosť výplní je potvrdená nielen praxou, ale aj klinickými štúdiami.

Princíp účinku Radiesse

Okrem vyplňujúcej a vyhladzujúcej funkcie má Radiesse aj ďalší, veľmi dôležitý účinok: polysacharidový gél, v ktorom sú mikročiastočky hydroxyapatitu vápenatého, stimuluje tvorbu nového kolagénu. Nové vlákna vytvárajú v pokožke kolagénovú sieť, ktorá je zodpovedná za lifting. Koža spevnie až o 50 % a zlepší sa jej elasticita.

Kam s Radiesse

Výplne Radiesse sú vhodné na ošetrenie jemných, ale aj hlbokých vrások. Používame ich na jednotlivé časti tváre, ale možný je i celkový lifting. Okrem omladenia pokožky na tvári, vieme vyplniť i vrásky na krku, dekolte a rukách. Vynikajúci účinok výplní je práve v častiach, kde je pokožka veľmi tenká.

Radiesse prirodzene

• dodá objem spadnutým kontúram tváre (najmä v oblasti spodnej čeluste),
• zvýrazní lícne kosti,
• zlikviduje nosoústnu vrásku,
• minimalizuje ryhu nad koreňom nosa,
• vyhladí vrásky smerujúce od kútikov úst dole,
• aplikáciou do strednej časti tváre dosiahneme celkový lifting bez použitia skalpelu,
• vyhladí pozdĺžne ryhy a vrásky na krku,
• schová vystupujúce žily na rukách a celkove ich omladí.

Priebeh ošetrenia v ambulancii Skinpoint

Výplne Radiesse aplikujeme odborne jemnou kanylou do podkožia. Ošetrenie netrvá dlho – zvyčajne 10 až 30 minút. Po aplikácii vám na ošetrenom mieste môže vzniknúť opuch sprevádzaný slabým začervenaním. Reakcia je štandardná a zmizne do 24 hodín. Môžete použiť make-up na prekrytie.

Opakovanie zákroku a výhody Radiesse

Najväčšou výhodou výplní Radiesse je, že efekt je viditeľný hneď po zákroku a rekonvalescencia nie je nutná. Účinok výplne je dlhodobejší v porovnaní s výplňami, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú. Priemerne vydrží 12 – 18 mesiacov. Na niektorých miestach až 3 roky. Keďže obsahuje telu vlastné látky, organizmus výplne postupne, prirodzene odbúrava. Preto sú veľmi dobre znášané, bez vzniku alergických a iných nežiaducich reakcií. Výplne Radiesse sú vhodné nielen pre ženy, ale aj pre mužov, väčšinou po 35. roku života.

Cenník Radiesse

Zákrok

cena (€) jednotka
Radiesse 350 1 ml