špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Čo potrebujete k lepšej postave … 

…keď nebeháte, nejazdíte na bicykli a vo fitku ste bola naposledy v minulom storočí.

Jednoducho patríte k lenivejším typom. Ste rada doma a  predstava fitka alebo cyklo chodníky vám naháňajú husiu kožu. Aj vy môžete mať štíhlu, vytrénovanú postavu, zaobstarať si ju môžete z pohodlia vášho domova. Budete k tomu potrebovať niekoľko vecí.

Švihadlo 

Skákanie cez švihadlo je jednoducho geniálne. Zapojíte pri ňom radu svalov (zďaleka nie len nohy a ruky), spálite veľa kalórií a stačiť vám na to bude zhruba štvrť hodiny. Po prvých 5 minútach budete udýchaná ako po náročnom šprinte, po 8 minútach z vás potečie pot ako po pól hodine aerobiku. Pravda, pre niekoho je obtiažné nájsť miesto kde skákať, ale hľadajte. Oplatí sa to. Nehodila by sa terasa alebo predsieň? Nezabudnite na švihadlo! A už len, HOP – HOP.

kolko-sportu-skinpoint-sk-sh8530-001

Činky 

Chcete pevnú postavu bez ovisnutých paží a netvarovaný zadok? Zaobstarajte si činky a začnite posilovať. Stačí 20 minút, napríklad večer pri televízii. Precvičte si bicepsy a tricepsy a nezabudnite na svaly na chrbáte. Na cvičení s činkami je najkrajšie to, že skôr uvidíte výsledky. Chce to len pravidelnosť, posilujte minimálne 3x týždenne.

Čo potrebujete k lepšej postave 2

Čo potrebujete k lepšej postave 2

Fitness na doma 

Investujte ( aspoň) do jedného stroja na cvičenie. Doporučujeme veslovací trenažér. Ide o skvelú kombináciu vytrvalostného a posilovacieho tréningu. Pohyb na ňom je veľmi jednoduchý, tichý a neničí kĺby.

 

Účinná kozmetika

Svoje úsilie podporíte  krémom pre spevnenie pokožky a proti celulitíde. Takýchto krémov je neúrekom a o to dôležitejšie je ale pravidelnosť behom ich používania. Krémujte sa každý deň aj dvakrát. Ráno a večer. Jedine tak uvidíte výsledky.