špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Čo robí ženu ženou?

Čo by sa stalo, keby ženy prestali byť ženami? A čo vlastne robí ženu ženou? Už ste sa niekedy nad tým zamysleli?

Vedci sa už niekoľko rokov pokúšajú zistiť, čo skutočne robí ženu ženou. Koniec – koncov, pokúšate sa to zistiť určite aj vy, milé ženy. Chcete si predsa zachovať svoju ženskosť, ujasniť svoje sebavedomie, zistiť, kde je vaša komfortná zóna, spoznať samu seba a byť jedinečnou. Nielen pre okolie, mužov, ale predovšetkým pre samu seba. Okrem vašich ženských vlastností, ktoré z vás určite robia jedinečnú ženskú, skúšate aj nasledovné: dáte si lodičky a hneď je vaša chôdza ladnejšia. Učešiete si vlasy do elegantného chvosta, oblečiete si sukňu namiesto nohavíc a ste ženou ako lusk… Spoznajte svoju vlastnú ženskosť do bodky!

Ženská elegancia

Krédom každej ženy by mala byť jej vlastná elegancia. Pamätajte, v jednoduchosti je krása. Žiaden gýč, či nebodaj vulgárne a lacno pôsobiaci celkový look. Elegantná žena má síce svoj jedinečný a originálny šatník, no vie si oblečenie vkusne skombinovať. Nemusíte vlastniť drahé, značkové kúsky, stačí pár vo vašich obľúbených farbách. Pristanú vám, podčiarkujú vás a vystihujú. Chce to šaty, sukne i šatku. Nemusíte mať na tvári precízny make-up, ale na upravené obočie a vlasy nikdy nezabúdajte. Áno, ani, keď pôjdete vysypať smeti! Elegancia tiež spočíva vo vašej chôdzi. Preto pevne držte svoje telá, milé ženy! Ohoľte si nohy a noste pančušky s krajkou!

Ženská prirodzenosť

Príroda funguje na každého rovnako a umením je starnúť do krásy prirodzene. Nielen, keď máte 20, či 30, ale aj keď už máte viac ako 60 rokov. Čím budete staršia, make-up pôjde stranou. Veď i podľa štúdií britskej Bangor a Aberdeen Univerzity je jasné, že najviac sa mužom páčia ženy naturálne. Takže v akomkoľvek veku sa nebojte ukázať svoju prirodzenú tvár! Aby bola vaša pokožka zdravá a pekná, je potrebné, aby ste sa o ňu starali. Nechajte si poradiť od odborníkov. Tí vás navedú na prirodzené cestičky ošetrenia vašej pleti. Ku každému, aj najmenšiemu problému pokožky pristupujú individuálne. Pleť a postava síce časom stráca pružnosť, no vaša múdrosť a rozhľadenosť ostáva nemenná. Cibrite preto aj svoje vlastnosti.

Ženské sebavedomie

Hoci máte svoje chybičky krásy, schopnosť ukázať sa pred svetom by ste mali mať každý deň a za každých okolností. Svedčí to totiž o vašom zdravom sebavedomí. A to i mužom veľmi imponuje. Minimálne tým, ktorí sú rovnako vyrovnaní sami so sebou. Spoznajte svoju hodnotu, buďte si vedomá svojich kvalít! Verte si, nepochybujte, pozerajte sa na svoj svet pozitívne. Sem-tam si napíšte na papier 5 vecí, v ktorých ste skutočne výborná. Nezabudnite urobiť niečo aj pre svoje telo, odvďačí sa vám endorfínmi. A endorfíny znamenajú úsmev na vašej tvári! Úsmev zlepší kvalitu vášho života a prinesie vám pozitíva.

Nebojte sa byť žena! Krehká, citlivá a aj ženská, elegantná, prirodzená, sebavedomá a krásna!