špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Detoxikačná kúra pre lenivých 

Nechce sa vám vzdať tuhej stravy? Tak aj pre vás máme alternatívu: svoj jedálniček pravidelne obohaťte o očistné nápoje. Odporúčame sa riadiť heslom, čím čerstvejšie, tým lepšie a pripravovať doma, aby ste mali istotu, že je tam len to zdravé. :) Ale nie každý má na krájanie a odšťavovanie ovocia a zeleniny čas. Pre vás máme riešenie:

1.  Zázračná kombucha

Kedysi bola veľmi populárna. Ak ste ešte o nej nepočuli, tak si ju predstavíme. Patrí medzi najpredávanejšie a najúčinnejšie prostriedky. Je to čajová huba, ktorá obsahuje kyseliu listovú,  kyselinu mliečnu a glukurónovú, spolu s vitamínmi povzbudzuje imunitný systém, bráni vzniku rakoviny a zlepšuje metabolizmus.

2. Skvelé ACAI 

Ak by sme mali urobiť rebríček so super potravinami, acai by nemalo chýbať. Patrí medzi potraviny, ktoré ostatné predbehne svojim účinkom na naše zdravie. Bohužiaľ si acai u nás ani v blízkych štátoch nenatrháte. Viete si ho kúpiť v rôznych formách štiav, mrazených pyré a ľahko pripraviť výživné raňajky alebo desiatu.

TIP:  http://www.acaimania.com/sk/recepty-acaimania

3. Kokosová voda

V obchodoch, nielen so zdravou výživou, nájdete kokosovú vodu. Je pomerne drahšia, ale vynahradí to svojou chuťou a účinkom. Patrí medzi najzdravšie nápoje, ktoré môžete piť. Ako bonus sa z nej perfektne chudne. POZOR! Nepomýľte sa, kokosová voda a mlieko nie je to isté.

4. Brezová šťava

Ešte ste o nej nepočuli? Detox pre mlsné jazýčky. Dobre chutí a zbavuje telo toxických látok. Výsledok uvidíte nielen na svojej kondícii, ale odrazí sa aj na pleti a vlasoch.

5. Zeleným čajom nahradte kávu 

Neviete si bez šálky kávy predstaviť deň? Skúste ju vynechať aspoň na pár dní a zameňte ju za kvalitný zelený čaj. Budete mať dokonca oveľa viac energie, pretože tá sa uvoľňuje z čaju postupne, zatiaľ čo z kávy máte doslova šok!

 

detoxikacna-kura-pre-lenivych-skinpoint-sh5657-001