špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Dve procedúry, ktoré Vás dostanú do formy

Len vďaka týmto dvom procedúram sa u nás dostanete do skvelej formy ešte pred letom. Procedúry sú zamerané nielen na odstránenie estetických nedokonalostí v oblasti tváre, ale aj celého tela.

LPG – Lipomassage

 

LPG – Lipomassage je komplexná liečba celulitídy pod odborným vedením. Je to neinvazívna metóda zameraná na detoxikáciu a následnú stimuláciu buniek. Terapeutická hlavica prístroja stimuluje strategické body meridiánu, čo urýchľuje vylučovanie toxínu a obnovuje metabolickú rovnováhu. Stimulácia buniek nasmerovaná na zoštíhlenie a omladenie.
Hĺbková aktivácia tkaniva podporuje uvoľňovanie tuku priamo v bunkách a zároveň zvyšuje tvorbu kolagénu, elastínu aj kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je štíhla vymodelovaná postava a hladká spevnená pokožka.
V ambulancii využívame prístroj z generácie CELLU M6, ktorý ponúka 20 typov individuálnych programov podľa štádia celulitídy.
Zákrok je bezbolestný. Treba si pamätať, že pri ošetrení sa uvoľňuje v tele množstvo toxínov, a preto je potrebné dodržiavať stanovený pitný režim.

+ výhody

– Zmenšuje zväčšené tukové bunky
– Vonkajšia pokožka je vitálnejšia
– Napomáha chudnutiu problémových partií tela
– Zvyšuje krvný a lymfatický obeh v hornej a dolnej vrstve kože, ktorá odvádza prebytočnú vodu, tuky a toxíny, prenáša výživné látky do hlbších vrstiev kože
– Redukuje celulitídu

 

RÁDIOFREKVENCIA – DUET RF

 

Rádiofrekvencia je ošetrenie zamerané na spevnenie, oživenie a vypnutie pokožky.  Ak Vás trápi nielen celulitída, ale aj ovisnutá pokožka na problematických partiách.
Tepelná rádiofrekvencia (termáž) stimuluje dermálne vrstvy k produkcii kolagénu, ktorý pomáha vypnúť pokožku, redukovať vrásky a póry. Ošetrením termáž sa zahrievajú časti pokožky a podkožia. Teplo vyvolá regeneráciu kolagénu, čím dochádza k vypnutiu pokožky, ktorá ihneď získa mladistvý vzhľad.
Frakčná rádiofrekvencia pomocou tepelnej energie bezpečne zohrieva vrchné vrstvy pokožky a vytvára hĺbkový resurfacing tváre. Je vhodná na odstránenie vrások, jaziev, rozšírených pórov, zmeny pigmentácie pleti a zjasnenie tónu pleti. Pôsobí ako lifting pleti, spevňuje kontúry tváre, pomáha v boji s akné aj pri odstraňovaní vrások.
Frakčná a tepelná rádiofrekvencia je účinná pre ošetrenie celej tváre vrátane okolia očí, strednej časti čela, oblasti ochabnutej častí líc a sánky. Pleť je okamžite vypnutá, elastickejšia a na pohľad krajšia. Ošetrenie je šetrné k pokožke a bez potrebnej rekonvalescencie. Po ošetrení je pleť v oblasti červená – najmä pri použití frakčnej rádiofrekvencie, no do hodiny je zvyčajne červeň preč a môžete ísť do práce. Termálnu rádiofrekvenciu je možné vykonávať celoročne, čo je ďalšia veľká výhoda oproti iným procedúram. Ošetrenie trvá krátko (30 až 60 minút) a účinok je dlhodobý. Odporúča sa absolvovať 3 ošetrenia v mesačných intervaloch.

+ výhody

– Redukcia vrások
– Vypnutie ochabnutej pokožky krku, rúk, stehien
– Spevnenie kontúr tváre, textúry a pružnosti pokožky
– Liečba akné
– Odstraňovanie jaziev po akné
– Zjemnenie zjazveného tkaniva a strií
– Odstraňovanie pigmentových škvŕn
– Dlhodobý výsledný efekt
– Takmer žiadna rekonvalescencia
– Bezbolestné ošetrenie