špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Kokosová krása – kokosový olej má všestranné využitie 

Pri nákupe kokosového oleja v bio kvalite nezostanete len pri jednom balení. Jeden je totiž málo. Prvý budete mať v kúpeľni, druhý v kuchyni a tretí napríklad v obývačke.

Neodolateľné pery

Kokosový olej môžete použiť ako balzam na pery. Krásne ich zvláčni a vás nebudú viac trápiť popraskané pery. Nezabudnite, takým kokosovým perám ani muž neodolá :)

Zdravé vlasy 

Máte problém so suchými vlasmi a trápia vás aj lupiny? Doprajte si pred umytím vlasov zábal z kokosového oleja. Dôkladne vmasírujte olej do vlasov a do pokožky hlavy. Vlasy zabalte do uteráka a nechajte pôsobiť. Pravidelnými zábalmi docielite, že sa vaše vlasy budú ľahšie rozčesávať, budú menej padať a nebudú vysušené. Zabudnete ako vyzerajú lupiny. Doprajte vašim vlasom výživu a regeneráciu.

Pekné krivky 

Máte chuť na niečo sladké? Dajte si lyžičku kokosového oleja. Potlačí chute a vy si nemusíte nič vyčítať. Okrem toho, dodá telu energiu, tak že ho smelo pridávajte do jedla. Ideálne na raňajky. Môžete ním dochutiť ovsenú kašu, natrieť na toast, použiť do šalátu alebo pri teplých jedlách.

Hebká pokožka

Po sprche alebo kúpeli sa natrite kokosovým olejom. Vlhká pokožka lepšie absorbuje živiny. Nebojte sa, mastná nebude, olej nezanecháva mastný film. Vaše telo bude krásne zamatové.

Depilácia

Po depilácií používajte pravidelne kokosový olej, pretože hojí rany a pomáha regenerovať pokožku.

Krásne zuby

Ak túžite po belších zuboch, no nie ste fanúšikom mechanického bielenia, siahnite po kokosovom oleji. Stačí za lyžičku oleja omieľať v ústach tak dve až tri minúty. Výsledok sa dostaví postupne. Zároveň si vyčistíte celú ústnu dutinu.

Liek

Kokosový olej pomáha proti celulitíde, atopickému ekzému, akné a vyrážkam, popraskanej koži a striám.

 

Upozorňujeme, že kokosový olej si zamilujete hneď po prvom použití.