špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Mať pokožku ako bábätko? Žiadny problém!

O čom snívate? Ešte raz sa narodiť a mať pokožku ako bábätko? To nemusíte… Existuje totiž ošetrenie, ktoré vašu kožu oživí tak, že budete pôsobiť ako znovuzrodená!

Želáte si znova sa narodiť. Mať pokožku ako bábätko. Jemnú, hladkú, žiarivú, správne vypnutú, ale najmä, bez jedinej chybičky! Už nikdy nevidieť tie malé, no nepekné jazvy po akné. Neriešiť každodenné zakrývanie pigmentových škvŕn make-upom. Zabudnúť na tehotenské strie, ktoré vám svietia na bruchu a stehnách. Vymazať vrásky nad hornou perou, hoci s fajčením cigariet ste už dávno prestali. Nehanbiť sa za rozšírené póry na lícach, pre ktoré aj dokonale nanesený make-up pôsobí zle. Už sa nebáť ukázať krk, či ruky. Tie všetky nedokonalosti nechcete a chcete byť bábätkom. Pozor na sny, milé dámy, ak si totiž niečo skutočne želáte, Skinpoint vám to splní.

Znovuzrodenie kože zbrusovaním

Presne o to ide. Frakčný resurfacing je metóda, pri ktorej sa využíva laser na to, aby obnovil vašu pokožku zbrusovaním jej horných vrstiev. Nielenže vás zbaví vašich nedokonalostí, ale naštartuje aj tvorbu vášho vlastného kolagénu. A vy svoj kolagén predsa milujete! Vypne vašu pleť, zdvihne líčka, narovná nahnevané čelo a komplexne zlepší textúru kože. Resurfacing má silný anti-age efekt, ktorý je takmer okamžite viditeľný. Dnes máte síce 50, no zajtra už môžete mať 40! Tak, ako si poradí s prvými vráskami, drobnými jazvičkami, či rozšírenými pórami, tak dokáže zatočiť aj s hlbokými ryhami, škaredými, vystúpenými jazvami i výraznými pigmentovými škvrnami. Na rozdiel od iných laserov, frakčným laserom môžu lekári estetickej medicíny ošetriť nielen tvár, ale aj váš krk, dekolt, ramená, brucho, stehná a ruky.

Čo vás čaká?

Resurfacing má dve fázy. V prvej lekár odstráni vašu poškodenú povrchovú vrstvu kože pomocou lasera. Laser nastavuje individuálne, podľa stavu vašej pokožky a výsledku, ktorý chcete dosiahnuť. Laserový prístroj vytvorí na koži mriežku, ktorá ohraničuje veľkosť ošetrovanej plochy. Výsledkom zákroku je odstránenie hornej dermálnej vrstvy a teda vášho problému. Zároveň sa rodí pokožka nová, bez jedinej chybičky. Druhá fáza predstavuje niekoľkomesačný proces, počas ktorého dochádza k znovuvytvoreniu kolagénových vlákien. Nová pokožka spevnie a ešte viac sa vypne.

Nielen pre ženy…

Resurfacing ponúka riešenie viacerých problémov pokožky. Či muži, či ženy, či mladší, či starší, vsetci sa s nejakými nedostatkami kože trápite. Že práve vy nie? Potom je načase myslieť na prevenciu. Práve preto existujú dva druhy resurfacinngu. Prvý, invazívnejší, sa vykonáva s frakčným CO2 laserom a vyžaduje viac dní rekonvalescencie. Druhý, pomocou laseru Resurf FX, je menej invazívny a používa sa na odtránenie strií, jaziev a v prevencii vrások. Udržte svoju kožu hladkú a sviežu! Ako bábätko.