špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Privolajte si JAR!

Máte už zimy po krk a najradšej by ste preskočili v kalendári o pár strán dopredu? Skúste pár tipov, ktoré vás presunú v čase. Keď nás jarné slniečko obchádza, navoďte si príjemnú atmosféru a prilákajte JAR.

Jar v šatníku

Zaobstarajte si kúsok z novej jarnej kolekcie. Buď si ho môžete schovať, keď príde pravé jarné počasie a dovtedy po ňom pokukovať, alebo ho rafinovane zakamuflujte do outfitu aj počas upršaného dňa. Dôležité je, aby ste hrali farbami aj v upršaných, chladných dňoch. Zlepší vám to náladu o 100%!

Zapáľte si aromalampu

Pokiaľ zvolíte citrusovú vôňu, pomarančové kvety, grep alebo citrón, pomôže vám to navodiť jarnú atmosféru a príjemne vás osvieži. Vhodné sú napríklad aj vône divokej čerešne, eukalyptusu, geránia alebo najrôznejšie zmesi napríklad jarný vánok. Vyskúšajte čo vám bude vyhovovať. Vychutnávajte pohodu a relaxujte na pohovke.

Kúpte si červené kvety

Rezané kvetiny sú dostať celoročne a také oranžové alebo červené tulipány, gerbery sú jasným znakom jari. Utekajte do kvetinárstva a vytvorte si kyticu podľa vlastného výberu. Uvidíte, že sa vám izba alebo kancelária hneď rozžiari. A ešte k tomu príjemne voňajú.

privolajte-si-jar-skinpoint-blog-sh3647-001

Dajte si ovocný kokteil

Šťava z čerstvého ovocia, napríklad zmes pomaranča, jablka, limetky s trochou zázvoru, príjemne vás naladí a prenesie do iného sveta. Prírodné vitamíny sú v tomto období  s premenlivým počasím viac než dôležité, takže zabijete dve muchy jednou ranou. Vyskúšajte rôzne kombinácie a doprajte si tento kúzelný nápoj každý deň.

Privoňajte si k jarnej vôni

Ľahký kvetinový parfém vás presvedčí, že jar je za rohom a toto počasie už nejak vydržíte. Parfum Armani CODE je kvetinovou vôňou s nádychom pomarančového kvetu. DOLCE od Dolce & Gabbana má ľahkú vôňu, ktorá obsahuje kvetiny z papáje v kombinácii s bielym leknom a zemitými tónmi. A je tu posledný TIP. Kvetinový a ovocný parfum Givenchy LIVE IRRESISTIBLE, je určený pre sebavedomé a krásne ženy, ktoré chcú upozorniť na svoju krásu.