špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Rozlúčka so slobodou

Pripraviť rozlúčku so slobodou je hotové umenie. Aj keď je budúca nevesta konzervatívna a naoko nevyžaduje nič špeciálne, predsa len po nezabudnuteľnej oslave túži. Chce si to užiť! A… Koniec-koncov aj vy. Prípravy na rozlúčku teda začínajú!

Kto

Rozlúčku budúcej neveste organizujú družičky, alebo svedkyňa. Je na vás, aby ste sa medzi sebou spojili, dali hlavy dokopy a dohovorili na programe. Ženy totiž majú, čo sa týka rozmanitosti programu, pestrejšie rozlúčky, ako muži. Takže nezabudnite: viac hláv = viac rozumu.

S kým

Myslíte, že na rozlúčke so slobodou by mali byť aj muži? Nuž, nie. Zabezpečte čisto ženský kolektív najlepších a nevestinmu srdcu najbližších kamarátok. Nijaké neprajníčky nie sú vítané! Nevesta bude tou hlavnou, okolo ktorej sa všetci budú točiť. Splniť všetky jej priania je vašou povinnosťou. Preto sprievod vyberte starostlivo.

Kedy

Na termíne rozlúčky sa dohodnite niekoľko mesiacov vopred. Dôležitý je takisto ako pre nevestu termín svadby. Budúca pani nemusí o ničom vedieť… Ak si však myslíte, že by mala byť pripravená, termín jej prezraďte. Aspoň sa budete na poriandnu predsvadobnú oslavu tešiť spolu. Rozlúčku načasujte týždeň až dva pred samotnou svadbou.

Kde

Môžete staviť na už celkom ošúchanú diskotéku v bare vo vašom meste. Avšak, dnes nič nebráni tomu, aby ste nevestu “uniesli” v piatok ráno z práce, zaviazali jej oči a dopravili hocikam. Na hory, alebo aj k moru… Taký víkend mimo mesta uvítate aj vy. Premyslite destináciu podľa povahy nevesty a podľa toho, či má rada prekvapenia, alebo jasný plán na mieste, ktoré pozná.

Čo

Áno. To je najdôležitejšie. Odhanúť, po čom nevesta tajne túži. Bude sa chcieť odviazať? Tancovať až do rána latino vo vychytenom podniku? Alebo… Vidieť striptéra s vypracovaným telom?! Užiť si pohodlie svojho bytu práve s vami len tak pri poháriku vína s pleťovou maskou na tvári? Spoznávať krajinu, ísť na túru, alebo jeden víkend oddychovať na pláži? Vy ju poznáte najlepšie. Vžite sa do jej kože a pripravte zážitok “ušitý” podľa jej charakteru, záľub a temperamentu.

Za koľko

Záleží, samozrejme, od toho, aký pestrý program pripravíte. Ak vyrážate do ulíc, zložte sa na večeru a prvé kolo nápojov. Ostatné dohodnite na mieste. Ak ste budúcej pani pripravili jeden zo zážitkov, platíte ho vy. Ak sa chce nevesta baviť doma, pripraví občerstvenie sama, no vy doneste darček a niečo pod zub. Len tak, pre zaujímavosť: muži za svoju rozlúčku so slobodou utratia priemerne 250 Eur. Rozbite prasiatko a roztočte zábavu pre nevestu!

Tipy na rozlúčku so slobodou

  1. Barmanský večer –  ak sa učí rada novému (drinky si sama namieša pod vedením profesionálneho barmana)
  2. Karaoke večer – pokiaľ jej spev skutočne ladí a miluje ho
  3. Noc v striptízovom bare – ak je odvážna a bude sa baviť
  4. Bobová dráha – ak jej adrenalín nechýba
  5. Limuzínou po meste – ak má rada eleganciu a prepych
  6. Jazda na koni – ak je nevyliečiteľne romantická duša
  7. Rafting – ak je vodný živel a vie dobre plávať
  8. Trampolíny / kolotoče – ak sa v nej skrýva ešte stále dieťa
  9. Laserová hra / paintball – ak má rada stratégiu a má presnú mušku
  10. Kozmetický deň – ak miluje ticho, kľud, pohodu a starostlivosť o celé svoje telo v príjemnom prostredí, pod odborným vedením

Rozlúčka so slobodou v Skinpoint

Dokonalé telo  –  lipomassage

Dokonalé čelo – aplikácia kyseliny hyalurónovej

Dokonalá tvár – termáž

Dokonalé pery pripravené na prvý manželský bozk – aplikácia kyseliny hyalurónovej

Dokonalý dekolt – mezoterapia

Dokonalé vlasy – vlasová mezoterapia