špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Doprajte pokožke starostlivosť,
ktorú si zaslúži…

Akcie – február 2019

Laserová epilácia

Dnes sa nenosí prirodzenosť v pravom slova zmysle, pokožka na ženskom tele i tvári musí byť všade hebká, hladká a krásna.

TERAZ AKCIA 20% (prvých 5 ošetrení) – objednajte sa už dnes!

Fotorejuvenizácia – omladenie celej tváre

Fotorejuvenizácia je najúčinnejšia metóda na svete, ako omladiť pokožku a najlepšie roky života si len tak, bezstrarostne, bez vrások, užívať. Je to neinvazívna metóda.

TERAZ AKCIA – 1x ošetrenie tváre za 99€ (pôvodná cena 110€)

Laserové odstránenie cievok alebo pigmentov

Rozšírené cievky sa vyskytujú jednotlivo alebo v tesnom zoskupení. V oblasti tváre sú zafarbené na červeno, v oblasti nôh na modročerveno, modrofialovo. Tieto farby isto nepatria medzi vaše obľúbené, najmä, ak nerovnomerne presvitajú cez pokožku, alebo vytvárajú metličky, či jednoliaty celok. Väčšinou prichádzajú s vekom a oveľa viac sa vyskytujú u žien. Nepátrajme po príčinách, tie sú vám iste známe.

Lipomassage

komplexná liečba celulitídy

Detoxikácia bunkového prostredia

  • Terapeutická hlavica prístroja stimuluje strategické body meridiánu, čo urýchľuje vylučovanie toxínu a obnovuje metabolickú rovnováhu.
  • Stimulácia buniek nasmerovaná na zoštíhlenie a omladenie.
  • Hĺbková aktivácia tkaniva podporuje uvoľňovanie tuku priamo v bunkách a zároveň zvyšuje tvorbu kolagénu, elastínu aj kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je štíhla vymodelovaná postava a hladká spevnená pokožka.
  • V ambulancii využívame prístroj z generácie CELLU M6, ktorý ponúka 20 typov individuálnych programov podľa štádia celulitídy.

Pri estetickom ošetrení v hodnote nad 180 € – Vám ponúkneme ošetrenie LPG zdarma!

Odstránenie tetovania

absolútna novinka

Tetovanie je veľmi obľúbené a časté. Okrem klasického, ozdobného, si môžete nechať vytetovať aj obočie, očné linky, alebo kontúry pier. Viete, že až 1 z 5 ľudí to však počas života oľutuje? Dobrou správou je, že tetovanie je možné úplne zmazať. V ambulancii Skinpoint odstraňujeme tetovanie najúčinnejším spôsobom – pomocou lasera. Zvolili sme vysoko účinný laser Lumenis M22 – so špeciálnym nadstavcom Q switch, ktorý tetovanie zlikviduje bezpečne, bezbolestne a bez vzniku nežiaducej jazvy.

Darujte darčekovú poukážku

darujte zdravie a krásu

“Jemná korekcia problematickej časti tváre dokáže zmeniť celkový dojem na človeka. Ponúkame neinvazívne procedúry, ktoré Vás skrášlia a omladia. Príjemné prostredie a výsledok vás presvedčia!”

MUDr. Regina Paulínyová

dermatovenerológ

BLOG

jedinečné články nielen o pleti

Prirodzene omladnúť. Je to vôbec možné?

Prirodzene omladnúť. Je to vôbec možné?

Christian Dior raz povedal: „Ženy sú najpríťažlivejšie medzi tridsiatym až tridsiatym piatym rokom. A keďže žiadna žena tento vek neprekročí, je príťažlivá celý život“. Dámy, tak ako neprekročiť svoju 35-ťku? Odpoveďou je prirodzené omladenie. Je to vôbec možné?

preèítajte si viac
Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky

Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky

špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky Určite už poznáte tú rutinu – každé ráno zobrať do ruky zelený korektor a dokonale prekryť začervenané cievky. Už vás to prestáva BAVIŤ? Existuje niekoľko...

preèítajte si viac
Potrebujem kolagén?

Potrebujem kolagén?

Voľakedy bola vaša pokožka pevná, hladká a jemná. Nemali ste vrásky, ani pigmentové škvrny. Už to vôbec to nie je tak, ako bývalo! Viete, čo vám chýba?

preèítajte si viac