špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Doprajte pokožke starostlivosť,
ktorú si po lete zaslúži…

Akcie – jeseň 2018

Vyšetrenie znamienok

Spozorovali ste na koži nové znamienka, ich zmenu? Príďte si skontrolovať znamienka do našej ambulancie v Bratislave.

Chemicky peeling

Chemický peeling slúži na odstránenie mastnej pleti, akné, suchej pleti, citlivej pleti, či pigmentácie. Po ošetrení ale dbajte na dostatočnú UV ochranu.

Odstránenie tetovania

absolútna novinka

Tetovanie je veľmi obľúbené a časté. Okrem klasického, ozdobného, si môžete nechať vytetovať aj obočie, očné linky, alebo kontúry pier. Viete, že až 1 z 5 ľudí to však počas života oľutuje? Dobrou správou je, že tetovanie je možné úplne zmazať. V ambulancii Skinpoint odstraňujeme tetovanie najúčinnejším spôsobom – pomocou lasera. Zvolili sme vysoko účinný laser Lumenis M22 – so špeciálnym nadstavcom Q switch, ktorý tetovanie zlikviduje bezpečne, bezbolestne a bez vzniku nežiaducej jazvy.

Ulthera

jedinečná metóda na omladenie

Ultherapia je v súčasnosti jednoznačne najmodernejším a najvyhľadávanejším neinvazívnym ošetrením pokožky. Je to patentovaná metóda určená na stimuláciu kolagénu. Bezpečne rieši celkový lifting tváre, krku a dekoltu.

Mezoterapia

hydratujte svoju pleť

Hydratujte svoju pleť po tropickom lete – Vaša pokožka a tvár si to zaslúži! Mezoterapiou vás znova oživíme – stimulujeme rekonštrukciu a regeneráciu pokožky na jej povrchu i v hĺbke.

“Leto je obdobie, ktoré máme najradšej, no pre pokožku znamená najvyššiu záťaž. Dehydrovanú pokožku so zvýraznenými vráskami je potrebné čo najskôr ošetriť – odborne a bez stresu.”

MUDr. Andrea Tvrdoňová

dermatovenerológ

“Jemná korekcia problematickej časti tváre dokáže zmeniť celkový dojem na človeka. Ponúkame neinvazívne procedúry, ktoré Vás skrášlia a omladia. Príjemné prostredie a výsledok vás presvedčia!”

MUDr. Regina Paulínyová

dermatovenerológ

BLOG

jedinečné články nielen o pleti

Prirodzene omladnúť. Je to vôbec možné?

Prirodzene omladnúť. Je to vôbec možné?

Christian Dior raz povedal: „Ženy sú najpríťažlivejšie medzi tridsiatym až tridsiatym piatym rokom. A keďže žiadna žena tento vek neprekročí, je príťažlivá celý život“. Dámy, tak ako neprekročiť svoju 35-ťku? Odpoveďou je prirodzené omladenie. Je to vôbec možné?

preèítajte si viac
Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky

Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky

špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie Stop červenej, alebo ako na rozšírené cievky Určite už poznáte tú rutinu – každé ráno zobrať do ruky zelený korektor a dokonale prekryť začervenané cievky. Už vás to prestáva BAVIŤ? Existuje niekoľko...

preèítajte si viac
Potrebujem kolagén?

Potrebujem kolagén?

Voľakedy bola vaša pokožka pevná, hladká a jemná. Nemali ste vrásky, ani pigmentové škvrny. Už to vôbec to nie je tak, ako bývalo! Viete, čo vám chýba?

preèítajte si viac