špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

VÝPLNE KYSELINOU HYALURÓNOVOU

Vekom možno strácame rozum, no celkom určite aj kyselinu hyalurónovú. Narodíme sa s priemerne 15 gramami tejto kyseliny, veľa nám jej teda v produktívnom veku, či starobe, neostáva. Odzrkadlí sa to na ochabnutých kontúrach tváre, tvorbe vrások, rýh. Už ste sa pozreli do zrkadla?

Čo sa vytráca, to doplníme u nás. Výplne s kyselinou hyalurónovou sú bezpečnou metódou modelovania tváre. Spevníme oblasť nad hornými, alebo dolnými viečkami, lícnymi kosťami, oblasť sánky, čela i krku. Vďaka jedinečným vlastnostiam tejto látky dosiahneme objem pleti, jej jas i dokonalú hydratáciu. Využívame čistú kyselinu hyalurónovú v preparátoch Fortelis, Esthelis, Modelis a Juvéderm. Pozreli ste sa do zrkadla príliš neskoro a vrásky sú už hlboké? Kyselinu hyalurónovu vieme aplikovať aj v podobe implantátov – do okolia úst, očí. Keďže ide o telu vlastnú látku, nebojte sa alergie, či neprijatia implantátu. Avšak, dôležité je byť úplne zdravý. Ste mladá a máte takmer ešte všetku kyselinu hyalurónovú v tele? A čo tie tenké pery? Zvýraznime ich práve pomocou implantátu s kyselinou hyalurónovou.

Kyselina sa aplikuje v podobe gélu injekčne v malých množstvách do miesta vrásky. Zákrok trvá maximálne pol hodinku a výsledok sa dostaví okamžite. Miernu bolestivosť kompenzujeme lokálnym znecitlivením. Po zákroku budete pozorovať mierny opuch a začervenanie, môže sa objaviť modrina. Toto však nie sú komplikácie. Tieto prejavy do troch dní ustúpia. Make-up aplikujte až na nasledujúci deň a saunu, či pobyt na slnku, tiež vynechajte. Uvidíme sa o rok – toľko bude totiž efekt kyseliny hyalurónovej pretrvávať.