špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

VÝPLŇOVÉ IMPLANTÁTY

Vekom možno strácame rozum, no celkom určite aj kyselinu hyalurónovú. Narodíme sa priemerne s 15 gramami tejto kyseliny, veľa nám jej teda v produktívnom veku, či starobe, neostáva. Odzrkadlí sa to na ochabnutých kontúrach tváre, tvorbe vrások, rýh.

Už ste sa pozreli do zrkadla? Čo sa vytráca, to doplníme u nás. Výplne s kyselinou hyalurónovou sú bezpečnou metódou modelovania tváre. Spevníme oblasť nad hornými, alebo dolnými viečkami, lícnymi kosťami, oblasť sánky, čela i krku. Vďaka jedinečným vlastnostiam tejto látky dosiahneme objem pleti, jej jas i dokonalú hydratáciu. Využívame čistú kyselinu hyalurónovú v preparátoch Fortelis, Esthelis, Modelis a Juvéderm.

Pozreli ste sa do zrkadla príliš neskoro a vrásky sú už hlboké? Kyselinu hyalurónovu vieme aplikovať aj v podobe implantátov – do okolia úst, očí. Keďže ide o telu vlastnú látku, nebojte sa alergie, či neprijatia implantátu. Avšak, dôležité je byť úplne zdravý.

Ste mladá a máte ešte takmer všetku kyselinu hyalurónovú v tele? A čo tie tenké pery? Zvýraznime ich práve pomocou implantátu s kyselinou hyalurónovou.

Kyselina sa aplikuje v podobe gélu injekčne v malých množstvách do miesta vrásky. Zákrok trvá maximálne pol hodinku a výsledok sa dostaví okamžite. Miernu bolestivosť kompenzujeme lokálnym znecitlivením. Po zákroku budete pozorovať mierny opuch a začervenanie, môže sa objaviť modrina. Toto však nie sú komplikácie. Tieto prejavy do troch dní ustúpia. Make-up aplikujte až na nasledujúci deň a saunu, či pobyt na slnku, tiež vynechajte. Uvidíme sa o rok – toľko bude totiž efekt kyseliny hyalurónovej pretrvávať.

Cena za zákrok sa vypočítava podľa množstva aplikovanej kyseliny hyalurónovej

Cenník implantátov

Výkon Jednotka Cena
Aplikácia kyseliny hyalurónovej – originálne preparáty triedy A : FORTELIS, ESTHELIS BASIC, MODELIS, JUVÉDERM do 1 ml 250 €
Aplikácia kyseliny hyalurónovej – originálne preparáty triedy A :FORTELIS, ESTHELIS BASIC, MODELIS, JUVÉDERM nad 1 ml 200 € (20% zľava z 250 € )
Použitie tupej kanyly ks 7 €

 Akciové ceny !!!

hydratácia a vyplnenie pier + vyhladenie medziobočia preparátom Esthelis (1 ml)  180 €
rozjasnenie a hydratácia pleti preparátom Fortelis (1 ml) 200 €
zväčšenie pier preparátom Modelis (1 ml)  220 €