špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie

Zahajujeme boj proti celulitíde!

Leto sa blíži. Prežite ho tento rok s hladkou a pevnou pokožkou bez jednej chybičky. Pokiaľ ste sa rozhodla vyhrať boj s pomarančovou kožou, nemal by sa váš jedálniček zaobísť bez niekoľkých lahôdok.

Bez pohybu a správnej starostlivosti to určite nepôjde. Skvelým spojencom je ale aj múdro vypracovaný jedálniček. Výsledky dokáže zaručene urýchliť.

  • Každý deň začínajte s pohárom teplej vody s citrónovou šťavou. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C a bioflavonoidov, ktoré pomáhajú so zadržiavaním vody v tele.
  • Cez deň vypite minimálne dva litre neperlivej vody, veľmi vhodný je aj zelený čaj. Môžete ho piť v neobmedzenom množstve.
  • Z jedál obmedzte sladké a tučné. Odborníci odporúčajú zvýšiť príjem rybieho mäsa a morských plodov. V nich skryté látky dokážu pleť vypínať a vyhladzovať.
  • Zo zeleniny sú najlepšie zbrane proti celulitíde zelené plody a paradajky. Z ovocia si doprajte grepy, čučoriedky a čierne ríbezle.

V poslednej dobe sa kladie čoraz väčší dôraz na schopnosť stopového prvku zvaného silicium, ktorý spevňuje a zvyšuje elasticitu pleti. Nájdete ho napríklad v zemiakoch, petržlene, šaláte, špenáte alebo v hroznovom víne.

Nezabudnite na pohyb!

Inšpirácia na cviky v boji proti celulitíde. Nečakajte do pondelka. Začnite ešte DNES!

 

 

S LPG bojujeme proti celulitíde

Liposukcia patrí medzi najžiadanejšie zákroky, pretože jej účinky sú fantastické a viditeľné už po prvej návšteve.

Lipomassage je komplexná liečba celulitídy pod naším vedením. Je to neinvazívna metóda. V ambulancii využívame prístroj z generácie CELLU M6, ktorý ponúka 20 typov individuálnych programov podľa štádia celulitídy. Bojujeme do hĺbky – narušíme celulitické tkanivo, nafragmentujeme a oddelíme tukové častice. Následná lymfodrenáž vysaje celulitídu.

Takáto kožná gymnastika naštartuje prekrvenie tkaniva v problémovej oblasti, prúdenie lymfy sa obnoví v plnej miere, a tak sa odstránia škodliviny i prebytočný tuk. Výsledkom nie je len odstránenie tukových zhlukov, ale aj dosiahnutie pružnosti pokožky. Nie, nebolí to. Trvá to 35 minút, je potrebné prísť 2-krát týždenne a s úsmevom na tvári budete odchádzať už po priemerne šiestich ošetreniach. Pomaranče budete vidieť už len v obchodoch.